Czy konsultant ślubny podczas Waszego dnia to usługa pierwszej potrzeby? Oczywiście, że nie, istnieją duże szanse, że sami sobie ze wszystkim świetnie poradzicie. Jednak jeśli szanujecie swój czas oraz przede wszystkim nerwy, warto zastanowić się nad zatrudnieniem eksperta, który pomoże Wam stworzyć ten dzień naprawdę niesamowitym. Poniżej przedstawiam 9 powodów, dla których warto skorzystać z usług planowania ślubu.

Oszczędność czasu 

Dla wielu zapracowanych par (które ledwo znajdują czas na zjedzenie lunchu) przeszukiwanie internetu i tysiące rozmów telefonicznych może być nie lada wyzwaniem. Nie oszukujmy się, planowanie wesela i wszystkich jego szczegółów zajmuje mnóstwo czasu. Czy nie lepiej ten czas poświęcić tylko na podejmowanie decyzji i przejrzenie propozycji jakie wedding planner Wam przedstawił?

Oszczędność pieniędzy

Jedną z ról konsultanta ślubnego jest stanie na straży Waszego budżetu ślubnego. Dzięki temu ryzyko wydania pieniędzy na niepotrzebne elementy dekoracji albo aktywności, które się zwyczajnie nie sprawdzą będzie ograniczone do minimum. To Wy określacie granice swojego budżetu, ale dobrze jest mieć profesjonalistę, który w razie puszczenia wodzy fantazji sprowadzi Was na ziemię. 

Dbajcie o Wasze relacje

Czas organizacji ślubu i wesela często sprzyja nerwowej atmosferze. Nie pozwólcie by dzień, który jest przypieczętowaniem Waszej wielkiej miłości był też źródłem nieporozumień i niepotrzebnych sprzeczek. Łatwiej jest dojść do kompromisu w momencie, gdy swoje obawy, pomysły i zastrzeżenia skonsultujecie z obiektywnym ekspertem.

Kiedy marzenia stają się rzeczywistością 

Nie jestem wróżką i nie potrafię zmienić dyni w karocę, ale potrafię w sprawny i efektowny sposób zarządzać logistyką. Dlatego wszystkie pomysły, które tylko przyjdą Wam do głowy konsultant ślubny będzie starał się w pełni zrealizować. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Hanna Juszczak (@wite_wianki_wedding)

Negocjacje

Nie musicie lubić negocjacji ponieważ kiedy zatrudniacie wedding plannera to tak jakbyście mieli prywatnego handlowca. W gestii konsultanta ślubnego jest również negocjacja, cen, zakresu usług oraz umów z podwykonawcami. Nie tylko możecie odetchnąć z ulgą, że te „straszne” rozmowy Was ominą ale również możecie być spokojni, że umowy zostaną podpisane tak, abyście byli maksymalnie zabezpieczeni. 

Zdrowie psychiczne

Pożegnajcie się ze wszystkimi zmartwieniami. Jeśli zatrudniacie wedding plannera to właśnie po to, aby nie musieć zajmować się wszystkimi drobiazgami i formalnościami, które potrafią doprowadzić do szaleństwa. Myślę, że to jeden w ważniejszych punktów. Podczas pracy zależy mi, żeby moi klienci cały czas byli uśmiechnięci ponieważ ten aspekt warunkuje naprawdę dobrą współpracę. 

Wiedza

Oczywiście zawsze możesz bazować na morzu informacji, które zalewają każde ślubne forum. Jednak wiem, że czasami bardzo ciężko jest wyłowić wartościowe treści. Dlatego podczas współpracy z konsultantem ślubnym możesz garściami czerpać z jego wiedzy dotyczącej organizacji, trendów jak i samej branży ślubnej. 

Scenariusz 

Stworzenie dobrego harmonogramu to nie lada wyzwanie, a jest to jeden z ważniejszych aspektów podczas organizacji. Zwłaszcza jeśli w planach macie kilka znaczących aktywności w trakcie ceremonii i wesela. Ważne jest, żeby dobrze zgrać wszystko w czasie i pilnować tego co dzieje się na przyjęciu. Umówmy się… nie Wasza rola, żeby biegać i kontrolować wszystko co dzieje się dookoła. 

Scena jest Wasza!

Tego punktu chyba nie trzeba opisywać. To Wy gracie główną rolę tego dnia, a moją rolą jest zadbanie żeby wszystko przebiegało tak jak to sobie wymarzyliście. 


W związku z obecną sytuacją w Polsce zachęcam wszystkie pary, które obawiają się o swój ślub z powodu koronawirusa do lektury mojego artykułu dla ELLE Polska >> KLIK