co o mnie mówią

czyli opinie moich Par po zakończonej współpracy

1. Made it happen – I seriously doubt we could have pulled off the outside wedding without your intervention at the civil office 
2 . Made it better – You suggested great ideas that made it extra nice (adding the string quartet for example) 
3 . Above and beyond – You took care of everything we asked, really above what was in your contract in my view. And you kept things on track!
Ania i Justin
Hotchkiss
Hania jest osobą, która ma niesamowity talent organizatorski!!! Większość panien młodych ma w głowie chaos i milion pomysłów na minutę. Hania natomiast tworzy z tego chaosu plan działania ale w taki sposób że nie narzuca swojego zdania, tylko podsuwa rozwiązania i naprowadza na jakiś konkretny kierunek. Potem już chyba czyta w myślach bo z tych pomysłów tworzy rzeczywistość 1:1. Wystarczy też spojrzeć na samo logo Witych Wianków, żeby wiedzieć że ma cudowny zmysł estetyczny. Nasze wesele było po prostu prześliczne!! Zadziałało wszystko tak jak miało. Pilnowała wszystkiego, co powinno być dopilnowane i nawet tego o czym nie miałam pojęcia, że powinno być. Zawsze o krok do przodu. To właśnie w całym tym okresie przygotowań i samego wesela daje niesamowite uczucie ulgi i spokoju. Współpraca z Hania była jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam w tamtym czasie i podjęłabym ją jeszcze raz bez mrugnięcia okiem. Czapki z głów Hania, jesteś świetna w tym co robisz, dziękujemy Ci bardzo !
Magda i Damian
Orlińscy
O tym jak bardzo polecam Wite Wianki mogłabym napisać książkę. Pełen profesjonalizm, estetyka, ogromna wiedza! Dzięki Wite Wianki nasze ponad roczne przygotowania do Ślubu i Wesela szły zgodnie ze wszelkimi naszymi oczekiwaniami - tak na prawdę nie musieliśmy sie o nic martwic bo wiedzieliśmy, że nasza Planerka nad wszystkim czuwa, a wytypowani podwykonawcy są najlepsi w swoim fachu. Jeżeli chodzi o koordynację dnia Ślubu i Wesela to uważam ten element za "must have" każdego eventu- nie musiałam o niczym myśleć, pamiętać, sprawdzać czy wszytko jest na czas- mialam spokojna głowę, wiedziałam, że Hania z Wite Wianki ma nad wszystkim kontrolę, a my możemy się skupić tylko na Nas i na przeżywaniu tego cudownego dnia. Mieliśmy na prawdę wymarzone Wesele - mówiąc nieskromnie było to najlepsze Wesele na jakim w życiu byłam, a to wszystko zasługa współpracy z Wite Wianki. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy!
Diana i Sebastian
Wasilewscy
We approached several organizers for our event and only one was great, it was Wite Wianki ! Particularly Hanna who knew how to make this moment a real moment of happiness. She took care of every detail of this wonderful moment and made sure that it was unforgettable. Thank you to you thank you to everyone who participated in this amazing organization. Professionalism, precision and perfection were the first qualities of your services. Thx u so muchhh !
Assaf
Bensoussan
Naszej współpracy z Hanią nie da się opisać słowami! Zgłosiliśmy się do niej 2msc przed planowanym ślubem. Po 1 spotkaniu przestaliśmy się bać, że coś się nie uda. Każdy szczegół był dopracowany, Hania w niesamowity sposób odczytała nasze marzenia co do tego dnia - było wyjątkowo, nietuzinkowo, po naszemu! Jej pomoc w przygotowaniach jak również w tym wyjątkowym czasie okazała się nieoceniona! Polecamy każdemu! Ta kobieta jest warta KAŻDYCH pieniędzy!
Paulina i Alan
Jeleń
W tak ważnym dniu chcesz mieć obok siebie kogoś na kim można polegać. Pełną empatii i cierpliwości profesjonalistkę, której niestraszne są żadne wyzwania. Nie mogliśmy trafić lepiej ! Wszystko dopięte na ostatni guzik. Dziękujemy i oczywiście polecamy te pełną pasji do ludzi i miłości osobę! Wite Wianki to podstawowy składnik na wspaniały ślub i wesele marzeń !
Daria i Kacper
Zawratyńscy
Rewelacyjna osoba, znająca się na swoim fachu, pomocna, gotowa do współpracy, kreatywna i ciepła. Cała imprezka dopracowana w najmniejszym szczególe, dekoracje przepiękne, gustowne i eleganckie. Polecam i na pewno powrócę z kolejnymi projektami. Dziękuję !
Aldona
Klejmont
* więcej referencji znajdziecie na moim Fb i Ig