możliwości współpracy

jestem tu, żeby spełnić wasze marzenia

Poniżej znajdziecie ogólny zarys tego w jaki sposób możemy współpracować. Ogólny ponieważ wszystkie pakiety są szyte na miarę i w pełni dostosowane do Waszych potrzeb. W skrócie – płacicie tylko za to na czym Wam najbardziej zależy. 

1

Najbardziej obszerny pakiet, zawiera wszystkie aktywności, które potrzebne są podczas organizacji dnia ślubu i wesela. Możliwości współpracy są przeróżne i każdy pakiet jest szyty na miarę. Poniżej znajdziecie ogólny opis kilku obszarów znajdujących się ww. pakiecie. 

4

Usługa ta polega na spotkaniu ze mną w trybie online lub stacjonarnym. To Wy wybieracie temat naszej rozmowy, mogą to być Wasze rozterki, problemy lub martwe punkty, w których utknęliście i nie wiecie jak dalej ruszyć. Możemy szczerze porozmawiać o wszystkim co dotyczy organizacji i planowania Waszego ślubu.

2

Skorzystanie z tego pakietu polega na modyfikacji kompleksowej organizacji. Czyli możecie skorzystać np tylko z obszaru typowania podwykonawców, formalności i np. koordynacji dnia ślubu i wesela. Możecie również „odejmować”lub „dodawać” różne elementy mojego zaangażowania z wspomnianych na poprzednich kartach obszarów.

3

czyli pojedyncze elementy ,z których możecie skorzystać bez pakietu usług.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Decydując się na współpracę ze mną zyskujecie przede wszystkim:

Jak rozpocząć ze mną współpracę?

W pierwszej kolejności należy się ze mną skontaktować. Jeśli Wasz wymarzony termin jest wolny – dogadujemy szczegóły, podpisujemy umowę i gotowe! 

Możecie odezwać się do mnie za pośrednictwem telefonu, emaila, Instagrama lub Facebooka. Wszystkie dane kontaktowe znajdziecie w zakładce KONTAKT. 

W łatwy sposób możecie też skontaktować się ze mną przez formularz: