Stale przeglądasz suknie ślubne w poszukiwaniu tej jedynej, ale do żadnej nie jesteś przekonana? W tym artykule pokaże Ci najgorętsze trendy sukni ślubnych na 2021 rok. Od prostych falbanek po romantyczne rękawy i odważne krótkie kreacje – przeczytaj i sprawdź czy uda Ci się znaleźć to czego szukasz.

Peleryna niewidka ?

Zaręczam, że jeśli zdecydujesz się na suknię z peleryną to na pewno nie będziesz niewidoczna. Takim dodatkiem zapewnisz sobie ponadprzeciętną oryginalność. Dodatkowo, jeśli rozważasz brak welonu to peleryna zastąpi go w stu procentach.

Falbany i warstwy

Jeśli kiedykolwiek jest czas, by oddać się swojej wewnętrznej romantyczności, to właśnie rok 2021. Nie ma nic bardziej romantycznego niż plisowany, ultra-kobiecy detal. Kaskadowa suknia ślubna jest jednocześnie uroczo kapryśna jak i bardzo modna.

Dworski dekolt

Ten ostry, bardziej geometryczny styl schlebia obojczykom i ramionom, dodatkowo jest prawdziwym powrotem do przeszłości.Kwadratowe dekolty, pierwotnie popularne w epoce renesansu, powróciły! Najlepsze jest to, że ten trend sprawdzi się w prawie każdym stylu ślubnym: możesz wybrać klasyczny z satyną, romantyczny z kwiatową koronką lub nowoczesny z krepą.

Krótkie suknie ślubne

Nie zbyt dobrze czujesz się w długich sukniach, albo może po prostu chcesz się pochwalić przepięknymi butami? Wśród trendów na 2021 rok znajdzie się też coś dla Ciebie, a mianowicie krótkie suknie! Ten wybór na pewno ułatwi Ci szaleństwo na parkiecie do białego rana.

Bufiaste rękawy

Trend inspirowany latami 80 (i Księżną Dianą rzecz jasna!) w roku 2021 nabiera innego wymiaru. Te przepiękne rękawy dodają romantyzmu i przede wszystkim klasy. Ja jestem zauroczona, a Ty?


Suknie ślubne 2021

Subtelny błysk

Jasne, że błyszczące suknie ślubne nie są niczym nowym, ale w tym roku mówimy o subtelnym połysku w postaci brokatowego tiulu, stonowanych cekinów i koralików. Ten trend doda eterycznego akcentu każdej sylwetce i zapewniam Cię – będziesz błyszczeć!

Suknie ślubne 2021

A może by tak w spodniach? 

Elegancja prostota i przede wszystkim wygoda! Zgodnie z trendami na suknie ślubne w 2021 roku – koronka, odpinane rękawy i połyskujący materiał nadały klasycznym białym kombinezonom nowoczesną aktualizację.

Jedwab

Mój faworyt od kilku lat! Kocham jedwab i satynę dlatego tym bardziej cieszę się na ich obecność wśród najnowszych trendów. Te suknie zostały rozsławione przez ikony stylu takie jak Kate Moss i Caroline Bessette-Kennedy w latach 90, a  dziś przeżywają odrodzenie w modzie ślubnej. 

Minimalizm 

To mój kolejny faworyt. Od zawsze jestem zakochana w prostych, „czystych” sukniach ślubnych. Czysty, nieskrępowany minimalistyczny wygląd zawojował wybiegi Bridal Fashion Week.

Suknie ślubne 2021

Zdjęcie w tle artykułu:

Modelka: Klaudia Moroń 

Suknia ślubna : White Angel Exclusive

Zdj: Masz Oko

Makijaż i włosy: Marcelina Sroczyńska

Koordynacja: Wite Wianki

 

Planujesz małe wesele? Przeczytaj moje porady i inspiracje KLIK